Apie „Metas keisti“

Jau antrus metus Lietuvoje Europos socialinio fondo agentūra, įgyvendindama iniciatyvą „Metas keisti“, skatina vietos bendruomenes, NVO, veiklius gyventojus, klubus, savivaldas imtis iniciatyvos ar prie jos prisidėti, suvienyti skirtingų amžių žmones siekiant parodyti savanoriškos ir bendruomeninės veiklos pridėtinę vertę. „Metas keisti“ yra ne tik apie bendruomeniškumą ir savanorystę – tai ir apie asmeninio indėlio svarbą keičiant pasaulį, aplinką, visuomenę, valią ir norą dalintis savo laiku, kompetencijomis, talentu ir gerumu.

10 Lietuvos savivaldybių kartu su vietos bendruomenėmis ir savanoriais bus įgyvendinta 10 prasmingų ir reikalingų iniciatyvų.

Sporto klubas po atviru dangumi
Barbekiu aikštelė
Šachmatų parkas
Pojūčių takas
Gėlių takas
Sūpynių parkas
Kūrybos siena
Atradimų siena
Miško choras
Miesto fotogalerija

Kazlų Rūdos, Jurbarko ir Marijampolės bendruomenės jau džiaugiasi Atradimų siena, Miško choruir Miesto fotogalerija. O šį pavasarį iniciatyvos keliauja į Plungę, Raseinius, Anykščius, Šakius, Elektrėnus, Visaginą ir Kėdainius.

Prisijungti gali ir tu! Mūsų pačių įkvėpti ir įgyvendinti pokyčiai yra puikus pavyzdys, kokie svarbūs gali būti maži žingsniai, vedantys link gražesnės aplinkos, miesto, šalies ir pasaulio.

Metas keisti yra dabar!

Susitikime!